Apartamenty Omega nad jeziorem Ukiel

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Apartamenty Omega powstają w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel

Nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania, ponadczasową architekturę i liczne udogodnienia dla właścicieli i ich gości.

Łącznie zaprojektowano 157 nowoczesnych apartamentów w dwóch budynkach trzykondygnacyjnych.

Dostępne metraże od 25 do 63 m2. Istnieje możliwość łączenia powierzchni pojedynczych lokali. Na życzenie proponujemy dodatkowo opcję wykończenia według 2 opracowanych standardów wykończenia wnętrz i wyposażenia. W cenie lokali tarasy od 7 do 35m2. Dla apartamentów usytuowanych na parterze przewidziano dodatkowo bezpłatne ogródki o powierzchni od 13 do 56 m2. Dla poszczególnych apartamentów istnieje możliwość zakupu miejsc postojowych w garażu podziemnym i na zewnątrz budynku. Przy zakupie VAT 23%. Podatek ten można odzyskać zarówno przy zakupie na firmę jak i na osobę fizyczną.

Otoczenie

W pobliżu jezioro i las, liczne ścieżki piesze i rowerowe, plaże z kąpieliskiem miejskim i molo, wakepark, skatepark, orlik z boiskiem do koszykówki i piłki nożnej, boiska do siatkówki plażowej, place zabaw dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz marina żeglarska. Bliskość centrum Olsztyna oraz infrastruktury miejskiej. Wygodna komunikacja z innymi aglomeracjami – Warszawa 220 km, Gdańsk 160 km.

 

 

Atrakcje

Na terenie obiektu zaplanowano wygodny basen z komfortową strefą spa zawierającą między innymi sauny i relaksujące jacuzzi.

Dla właścicieli apartamentów i ich gości dostępne będą także siłownia, pomieszczenia rekreacyjne oraz pomieszczenie zabaw dla dzieci. Pozostałe udogodnienia jak recepcja, bar, restauracja, sale konferencyjne i do coworkingu znajdują się na terenie sąsiadującego kompleksu Hotelu Omega. Apartamenty Omega oferują komfortowe warunki do zamieszkania i wypoczynku o każdej porze roku.

Inwestycja

Apartamenty Omega mogą być (w razie przeznaczenia ich do wynajmu) obsługiwane przez Hotel Omega (booking, sprzątanie, recepcja itp.).

Doskonała lokalizacja i wysoki standard kompleksu Apartamenty Omega daje perspektywę stałych wysokich zwrotów z inwestycji.

 

Kontakt – Monika Jaskólska nr tel. 691 860 560