CZŁONKOWIE

ERKO

Firma ERKO została założona w 1981 roku przez inż. Romana Pętlaka. Siedziba firmy znajduje się w Jonkowie koło Olsztyna, a oddział produkcyjny w Czeluśnicy koło Jasła. ERKO jest jednym z kluczowych dostawców branży elektrotechnicznej. Wyróżnia się dbałością o najwyższą jakość wyrobów i obsługą Klientów. Dzięki rozwojowi kompetencji i nowoczesnemu parkowi maszynowemu w ciągłej produkcji znajdują się tysiące wyrobów. Własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne pozwalają nam na zapewnienie konkurencyjności oferowanych produktów oraz na szybkie reagowanie na potrzeby rynku. Ze względu na dynamikę rozwoju i segmentację rynku stworzyliśmy dywizje produktowe: ELECTRO, AERO, ROBOTICS.

ELECTRO 

ZŁĄCZKI KABLOWE I NARZĘDZIA

Firma ERKO zawiera szeroką gamę końcówek i złączek kablowych, osprzętu elektrotechnicznego jak również szereg innowacyjnych rozwiązań, narzędzi i urządzeń. ERKO ELECTRO to produkty dedykowane do elektroinstalatorów, zakładów energetycznych oraz firm przemysłowych. Jest to wiodąca marka w Polsce w zakresie oferowanego osprzętu elektrotechnicznego,wyroby dostępne są w większości sieci hurtowni elektrotechnicznych na rodzimym rynku. Z powodzeniem konkurujem również na rynkach zagranicznych, produkty znajdują uznanie Klientów w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Australii. 

AERO

Dywizja ERKO AERO zajmuje się produkcją części  z trudno obrabialnych stopów metali. Dostarcza detale do silników światowych gigantów, jak Boeing i Airbus.  Dzięki wykwalifikowanej kadrze i bogatemu parkowi maszyn jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów z branży aerospace. Zapewnia tym samym najwyższą jakość na etapie konstruowania, nadzoru technologicznego, produkcji i sprzedaży zachowując wymogi norm lotniczych.

ROBOTICS
Automatyzacja i robotyzacja produkcji to już nie przyszłość, a rzeczywistość fabryk. Zmiana sposobu wytwarzania przyspiesza cały proces, eliminuje błędy i zapewnia większe bezpieczeństwo. Obserwując postęp w tym sektorze, ERKO intensywnie rozwija dywizję ROBOTICS. Z powodzeniem realizuje wdrożenie automatyzacji produkcji w różnych firmach, od 2010 roku projektuje i wykonuje linie automatyzujące procesy wytwórcze. 

Kancelaria Radcy Prawnego – Michał Pietrzak

 
Jest to dynamicznie rozwijająca się kancelaria zajmująca się reprezentacją zarówno osób fizycznych jak i podmiotów prawnych. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę i reprezentacje przed sądami powszechnymi wszystkich instancji i na wszystkich etapach postępowań, przed policją, prokuraturą i organami szeroko pojętej administracji skarbowej. Kancelaria doradza przedsiębiorcą w kluczowych sprawach związanych z prowadzeniem działalności.  
 

4NETWORKERS

4NETWORKERS  to firma zajmująca się marketingiem oraz networkingiem. Nasz portal 4networkers.eu jest przeznaczony dla firm produkcyjnych i przedsiębiorstw związanych z biznesem Warmii  i Mazur. Region warmińsko-mazurski jest wyjątkowy – łączy w sobie piękno natury i szybki rozwój związany z polepszeniem infrastruktury oraz możliwości rozwoju. Choć królują tu wielkie firmy związane z przemysłem chemicznym, meblarskim i spożywczym, w Polsce Północno-Wschodniej kwitnie także przedsiębiorczość związana z innymi sektorami – rolniczym, IT, eko.

Grupa Alnea

Grupa Alnea składa się z trzech podmiotów – Alnea, Alnea Engineering, Alnea Robotics

Alnea sp. z o.o. – integrator systemów automatyki i robotyki

Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych to obecnie jedna z największych potrzeb polskich przedsiębiorstw. Nasza firma podejmuje się tego wyzwania.

Skontaktuj się
z nami!

Napisz do nas!

biuro@inceptum.org.pl

Znajdziesz nas tutaj

Ul. Piaskowa 7, 11-034 Stawiguda